Novinky

Partneri

Spolupráca

Máte záujem o spoluprácu s našou spoločnosťou? Kontaktujte nás.

Pracovná pozícia

Hľadáme obchodného zástupcu. Pokiaľ sa máte záujem dozvedieť viac, kontaktujte nás.

Pridaj sa k nám

Vykurovací systém

Ak hľadáte kvalitné vykurovanie za rozumnú cenu ste na správnej adrese.

Celosvetovo sa zvyšujúce ceny plynu, jeho neistá distribúcia, ako aj dopyt po energeticky úsporných a čistých vykurovacích systémoch umožnili vznik nového vykurovacieho systému ako je uhlíková vykurovacia fólia.
Spoločnosť GaG floor prináša na trh revolučnú technológiu vykurovania- Uhlíkovú vykurovaciu fóliu. Základný prvkov vykurovacieho systému tvorí 0,338 mm tenký vykurovací film. Hlavnou zložkou vykurovacieho filmu je uhlíková pasta ,nanesená špeciálnym spôsobom na viacvrstvovú polyetylénovú fóliu. Na fóliu sa nanáša medená lišta a strieborne spojovacie prvky kvôli zásobovaniu elektrickou energiou. Takto získaná konštrukcia je podrobená tepelnej úprave pri vysokej teplote v špeciálnej peci, navrhnutej pre uvedené účely. Vďaka tejto špeciálnej výrobnej technológii sú naše vykurovacie systémy mimoriadne odolné voči prehrievaniu a vynikajúco znášajú tlak spôsobený vysokou záťažou. Tento vykurovací systém je už na trhu viac ako jedno desaťročie a od svojho začiatku prešiel rôznymi zmenami a výrobnými procesmi, to spôsobilo že eliminoval aj posledne nedostatky INFRA vykurovania: spotrebu a životnosť! Vďaka tomu je vykurovací film nielen zdrojom zdravého a príjemného tepla ,ale aj ekonomicky výhodným systémom s veľmi nízkymi prevádzkovými nákladmi. Náš vykurovací film spĺňa najvyššie medzinárodne štandardy kvality. Výrobné závody sú certifikovane podľa normy ISO 9001.

ee

Vykurovací uhlíkový systém funguje na princípe infračerveného žiarenia. Infračervené žiarenie je podobné slnečnému žiareniu bez škodlivého UV žiarenia a bez frekvencie viditeľného svetla. Táto forma energie vytvára tepelné vlny , ktoré priamo ohrievajú okolité predmety a živé organizmy v miestnosti. Infračervené žiarenie nahradzuje teplo slnka, a poskytuje nielen dobrý telesný a duševný stav, ale priaznivo pôsobí aj na naše zdravie. preniká do hĺbky ľudského tela a tam vyvíja svoj pozitívny vplyv.

Infračervené žiarenie má obzvlášť priaznivý vplyv na zlepšenie imunitného systému detí, na zdravie starších ľudí a osôb s oslabeným zdravím. Infračervené lúče účinne odstraňujú zápaly, pri prechladnutí potláčajú množenie choroboplodných baktérií nielen v ľudskom organizme, ale aj v okolitej atmosfére. Má kozmetický efekt, zlepšuje krvný obeh v koži, čím sa zlepšuje farba pleti, vyrovnávajú sa vrásky, pleť vyzerá mladšie.

Použitie infračerveného žiarenia podporuje zlepšenie viacerých kožných ochorení (lupienka, alergia, atď.), hojenie rán, jaziev. Spôsobuje ionizáciu vzduchu čo má za následok ústup alergie na prach. Počas výskumu infračerveného žiarenia sa zistili jeho ďalšie účinky: tlmí rast nádorových buniek, neutralizuje škodlivé účinky elektromagnetických polí (TV, počítač atď.), zlepšuje zdravie pacientov s cukrovkou, neutralizuje následky rádioaktívneho ožiarenia, normalizuje tlak (hypertenzia, hypotenzia).

Stres, únava a podráždenosť – pri týchto a iných prípadoch môže mať infračervené žiarenie priamy terapeutický efekt. Podporuje normalizáciu metabolických procesov a pomáha odstrániť príčinu choroby, nie len jej príznaky.

Infračervené žiarenie je absolútne bezpečné a má šetrné liečebné účinky na organizmus zdravých ľudí.

Vplyv infračerveného žiarenia na ľudský organizmus

rer

 

VÝHODY, KTORÉ MENIA SVET VYKUROVANIA

yivotnost MIMORIADNE TENKÁ FÓLIA HRÚBKY 0,338 mm

Mimoriadne tenká, len 0,338 mm hrubá vykurovacia uhlíková fólia ktorá funguje na základe dlhovlnného infračerveného žiarenia.

yivotnost ZDRAVÉ TEPLO

Keďže táto technológia funguje na základe infračerveného žiarenia,ktoré nám nielenže nahradzuje teplo SLNKA ale aj priaznivo pôsobí na naše zdravie. Infračervené žiarenie preniká do hĺbky ľudského tela a tam vyvíja svoj pozitívny vplyv. Zlepšuje zásobovanie krvou, uvoľnenie svalov, zmiernenie bolesti a pozitívne vplýva na celú radu hojivých procesov. Ľudom trpiacim astmou a reumou, infračervené žiarenie zmierňuje ich ťažkosti.

yivotnost ANTIBAKTERIÁLNE ÚČINKY

Vykurovacia uhlíková fólia vykazuje antibakteriálne účinky v dôsledku nasýtenia vzduchu ANIÓNMI Zabraňuje vzniku plesní.

Red evening dresses
Vintage Evening Dresses
yivotnost ZLEPŠENIE KVALITY VZDUCHU

Na základe vykonávaných výsledkov experimentu bolo zistené, že počas zapojenia uhlíkovej vykurovacej fólie došlo k zlepšeniu kvality vzduchu vzhľadom k tvorbe aktívnych ANIÓNOV. Nielenže vo vykurovacej miestnosti sa vytvára výnimočný účinok na náš organizmus ale pritom sa zachováva vlhkosť miestnosti, pretože vzduch sa nevysušuje.

yivotnost ŠIROKÉ SPEKTRUM VYUŽITIA

Vykurovacia uhlíková fólia je vhodná pre základne vykurovanie alebo v prípade potreby ako doplnkové vykurovanie vo všetkých typoch budov. Vykurovacia fólia zabezpečí komfortné vyhrievanie a požadované teplo na vysokej úrovni nielen vo vašom byte či dome, ale aj v hoteloch,reštauráciach,kaviarniach,školách,nemocniciach,chatách,športových zariadeniach, obchodných a administratívnych strediskách a všade tam kde sa teplo vyžaduje. Univerzálnosť tejto vykurovacej fólie dokazuje aj to, že je možné ju montovať nielen na podlahu ale aj strop a steny.

yivotnost ÚSPORA ENERGIE

Vykurovanie miestností infračervenou vykurovacou fóliou je ekonomicky výhodnejšie ako iné druhy vykurovania. V porovnaní so systémami fungujúcimi na plyn, úspora môže dosiahnuť až 20% – 30% .Náklady na vykurovanie sú závisle od viacerých faktorov ako sú napr. tepelnoizolačné vlastnosti budovy, orientácia objektu, od nastavenia vykurovania, dĺžky vykurovacieho obdobia a pod..

yivotnost RÝCHLOSŤ MONTÁŽE

Táto vykurovacia technológia je zaujímavá a obľúbená aj kvôli jednoduchej a rýchlej inštalácii celého vykurovacieho systému. Inštalácia sa vykonáva na akýkoľvek suchý, rovný a bezprašný podklad, bez ohľadu na veľkosť vykurovacej plochy.

yivotnost DOSTUPNÁ CENA

Spoločnosť GaG floor s.r.o prináša na trh moderný systém vykurovania cenovo dostupný pre všetkých. Veľkým neprehliadnuteľným pozitívom tejto uhlíkovej vykurovacej fólie je prijateľná kúpna cena a nízke zriaďovacie náklady.

yivotnost ŽIVOTNOSŤ

Naším zákazníkom ponúkame spoľahlivý vykurovací systém so životnosťou viac než 20 rokov, sústavne na plný výkon, čo je v reálnom využití domácnosti viac než 100 rokov s garanciou stálej účinnosti.

yivotnost VYSOKÁ RÝCHLOSŤ OHREVU

Výhodou tejto uhlíkovej vykurovacej fólie je to, že nábeh systému je rýchly a rovnomerný. Stačí len pár minút na dosiahnutie požadovanej teploty fólie.

yivotnost ZÁRUKA

Spoločnosť GaG floor s.r.o poskytuje záruku na uhlíkovú vykurovaciu fóliu 15 rokov !Záruka sa vzťahuje výlučne na uhlíkovú vykurovaciu fóliu.

Vykurovacia uhlíková technológia je zaujímavá a obľúbená aj kvôli jednoduchejrýchlej inštalácii celého vykurovacieho systému. Vykurovacia uhlíková fólia je vhodná pre základne vykurovanie  alebo v prípade potreby ako doplnkové vykurovanie vo všetkých typoch budov, ako je nielen Vás byt či dom,  ale aj : hotel ,reštaurácia, kaviareň, škola, nemocnica, chata, športové zariadenie, obchodné a administratívne  stredisko, skladovacie priestory a všade tam kde sa teplo vyžaduje.

Inštalácia sa vykonáva na akýkoľvek suchý, rovný a bezprašný podklad, bez ohľadu na veľkosť vykurovacej plochy. Univerzálnosť  tejto vykurovacej fólie dokazuje aj to, že je možné ju montovať nielen na podlahu ale aj STROP STENY.

Táto jedinečná vykurovacia technológia Vás neobmedzuje na výbere povrchovej úpravy. Využíva sa pri akomkoľvek druhu, bez ohľadu na to či sú to: drevené parketyplávajúca podlahakeramická dlažbapodlahový koberecsadrokartón, alebo je možné ju jednoducho namontovať za akýkoľvek predmet ako je napríklad obraz.

Montáž vykurovacieho systému vykonávame na území celej Slovenskej republiky. Realizácia je možná už do 1 až 3 pracovných  dní od objednania vykurovacieho systému, ktorá trvá 1 až 2 dní podľa metráže vykurovacej plochy objektu

Inštaláciu a zapojenie vykurovacej uhlíkovej fólie vykonáva výhradne kvalifikovaný elektrikár, ktorý disponuje potrebnými vedomosťami  a vhodným inštalačným vybavením.

Naši technici Vám rýchlo a bezplatne navrhnú najoptimálnejší vykurovací systém a vypracujú cenovú ponuku.

Firma GaG floor, s.r.o naším klientom poskytuje:

 • predaj vyhrievacej fólie a príslušenstva
 • odborné poradenstvo v oblasti montáže vyhrievacej fólie
 • odbornú montáž certifikovaným pracovníkom
 • anhydridový poter po montáži vyhrievacej fólie
 • montáž plávajúcej podlahy a keramických dlažieb
 • záručný a pozáručný servis

 

SCHÉMATICKE ZAPOJENIE UHLÍKOVEJ VYKUROVACEJ FÓLIE

mont

Vykurovací systém má inteligentne ovládanie pomocou digitálneho termostatu, ktorým sa dá každú miestnosť samostatne programovať, regulovať a tým je zabezpečené, že iba v tej miestnosti sa zapne vykurovanie, kde je to potrebné. Vďaka tomu sa môže ušetriť minimálne 20% až 30 % energií.

termo

 

SKLADBA MATERIÁLOV

Skladba materiálov pri novostavbe

 gag_uprava_novostavba
 1. Podlahový betón (Základová doska)
 2. Tepelná izolácia (Podľa výberu zákazníka)
 3. Izolačná penová fólia s AL vrstvou
 4. Vykurovacia uhlíková fólia
 5. Parozábranná fólia (PE fólia)
 6. Poter (Cementový anhydridový)
 7. Penová fólia (Vymedzovacia)
 8. Plávajúca podlaha (Linoleum, koberec)
 gag_uprava_novostavba2

Skladba materiálov pri rekonštrukcii

 gag_uprava_rekonstrukcia
 1. Podlahový betón (Základadová doska s
  tepelnou izoláciou a poterom)
 2. Izolačná penová fólia s AL vrstvou
  (Reflexná fólia)
 3. Vykurovacia uhlíková fólia
 4. Parozábranná fólia (PE fólia)
 5. Penová fólia (Vymedzovacia)
 6. Plávajúca podlaha (Linoleum, koberec)
 

Skladba materiálov pri keramickej dlažba

 gag_uprava_koramicka
 1. Podlahový betón (Základová doska)
 2. Tepelná izolácia (Podľa výberu zákazníka)
 3. Izolačná penová fólia s AL vrstvou
 4. Vykurovacia uhlíková fólia
 5. Parozábranná fólia (PE fólia)
 6. Poter (Cementový anhydridový)
 7. Lepidlo
 8. Keramická dlažba
 gag_uprava_keramicka2

Kontakt

GaG - floor s.r.o. tel: 0908 635 395
Rakovčík 46 tel: 0908 209 505
Svidník 089 01 email: info@gagfloor.sk

Kde nás nájdete

Certifikáty

tvorba web stránok