Novinky

Partneri

Spolupráca

Máte záujem o spoluprácu s našou spoločnosťou? Kontaktujte nás.

Pracovná pozícia

Hľadáme obchodného zástupcu. Pokiaľ sa máte záujem dozvedieť viac, kontaktujte nás.

Pridaj sa k nám

Infračervené žiarenie

Infračervené žiarenie je podobné slnečnému žiareniu bez škodlivého UV žiarenia a bez frekvencie viditeľného svetla. Táto forma energie vytvára tepelné vlny, ktoré priamo ohrievajú okolité predmety a živé organizmy v miestnosti. Infračervené žiarenie nahradzuje teplo slnka, a poskytuje nielen dobrý telesný a duševný stav, ale priaznivo pôsobí aj na naše zdravie. preniká do hĺbky ľudského tela a tam vyvíja svoj pozitívny vplyv.

Infračervené žiarenie má obzvlášť priaznivý vplyv na zlepšenie imunitného systému detí, na zdravie starších ľudí a osôb s oslabeným zdravím. Infračervené lúče účinne odstraňujú zápaly, pri prechladnutí potláčajú množenie choroboplodných baktérií nielen v ľudskom organizme, ale aj v okolitej atmosfére. Má kozmetický efekt, zlepšuje krvný obeh v koži, čím sa zlepšuje farba pleti, vyrovnávajú sa vrásky, pleť vyzerá mladšie.

Použitie infračerveného žiarenia podporuje zlepšenie viacerých kožných ochorení (lupienka, alergia, atď.), hojenie rán, jaziev. Spôsobuje ionizáciu vzduchu čo má za následok ústup alergie na prach. Počas výskumu infračerveného žiarenia sa zistili jeho ďalšie účinky: tlmí rast nádorových buniek, neutralizuje škodlivé účinky elektromagnetických polí (TV, počítač atď.), zlepšuje zdravie pacientov s cukrovkou, neutralizuje následky rádioaktívneho ožiarenia, normalizuje tlak (hypertenzia, hypotenzia).

Stres, únava a podráždenosť – pri týchto a iných prípadoch môže mať infračervené žiarenie priamy terapeutický efekt. Podporuje normalizáciu metabolických procesov a pomáha odstrániť príčinu choroby, nie len jej príznaky.

Infračervené žiarenie je absolútne bezpečné a má šetrné liečebné účinky na organizmus zdravých ľudí.

Vplyv infračerveného žiarenia na ľudský organizmus

rer

Kontakt

GaG - floor s.r.o. tel: 0908 635 395
Rakovčík 46 tel: 0908 209 505
Svidník 089 01 email: info@gagfloor.sk

Kde nás nájdete

Certifikáty

tvorba web stránok