Novinky

Partneri

Spolupráca

Máte záujem o spoluprácu s našou spoločnosťou? Kontaktujte nás.

Pracovná pozícia

Hľadáme obchodného zástupcu. Pokiaľ sa máte záujem dozvedieť viac, kontaktujte nás.

Pridaj sa k nám

Výhody

VÝHODY, KTORÉ MENIA SVET VYKUROVANIA

yivotnost MIMORIADNE TENKÁ FÓLIA HRÚBKY 0,338 mm

Mimoriadne tenká, len 0,338 mm hrubá vykurovacia uhlíková fólia ktorá funguje na základe dlhovlnného infračerveného žiarenia.

yivotnost ZDRAVÉ TEPLO

Keďže táto technológia funguje na základe infračerveného žiarenia,ktoré nám nielenže nahradzuje teplo SLNKA ale aj priaznivo pôsobí na naše zdravie. Infračervené žiarenie preniká do hĺbky ľudského tela a tam vyvíja svoj pozitívny vplyv. Zlepšuje zásobovanie krvou, uvoľnenie svalov, zmiernenie bolesti a pozitívne vplýva na celú radu hojivých procesov. Ľudom trpiacim astmou a reumou, infračervené žiarenie zmierňuje ich ťažkosti.

yivotnost ANTIBAKTERIÁLNE ÚČINKY

Vykurovacia uhlíková fólia vykazuje antibakteriálne účinky v dôsledku nasýtenia vzduchu ANIÓNMI Zabraňuje vzniku plesní.

yivotnost ZLEPŠENIE KVALITY VZDUCHU

Na základe vykonávaných výsledkov experimentu bolo zistené, že počas zapojenia uhlíkovej vykurovacej fólie došlo k zlepšeniu kvality vzduchu vzhľadom k tvorbe aktívnych ANIÓNOV. Nielenže vo vykurovacej miestnosti sa vytvára výnimočný účinok na náš organizmus ale pritom sa zachováva vlhkosť miestnosti, pretože vzduch sa nevysušuje.

yivotnost ŠIROKÉ SPEKTRUM VYUŽITIA

Vykurovacia uhlíková fólia je vhodná pre základne vykurovanie alebo v prípade potreby ako doplnkové vykurovanie vo všetkých typoch budov. Vykurovacia fólia zabezpečí komfortné vyhrievanie a požadované teplo na vysokej úrovni nielen vo vašom byte či dome, ale aj v hoteloch,reštauráciach,kaviarniach,školách,nemocniciach,chatách,športových zariadeniach, obchodných a administratívnych strediskách a všade tam kde sa teplo vyžaduje. Univerzálnosť tejto vykurovacej fólie dokazuje aj to, že je možné ju montovať nielen na podlahu ale aj strop a steny.

yivotnost ÚSPORA ENERGIE

Vykurovanie miestností infračervenou vykurovacou fóliou je ekonomicky výhodnejšie ako iné druhy vykurovania. V porovnaní so systémami fungujúcimi na plyn, úspora môže dosiahnuť až 20% – 30% .Náklady na vykurovanie sú závisle od viacerých faktorov ako sú napr. tepelnoizolačné vlastnosti budovy, orientácia objektu, od nastavenia vykurovania, dĺžky vykurovacieho obdobia a pod..

yivotnost RÝCHLOSŤ MONTÁŽE

Táto vykurovacia technológia je zaujímavá a obľúbená aj kvôli jednoduchej a rýchlej inštalácii celého vykurovacieho systému. Inštalácia sa vykonáva na akýkoľvek suchý, rovný a bezprašný podklad, bez ohľadu na veľkosť vykurovacej plochy.

yivotnost DOSTUPNÁ CENA

Spoločnosť GaG floor s.r.o prináša na trh moderný systém vykurovania cenovo dostupný pre všetkých. Veľkým neprehliadnuteľným pozitívom tejto uhlíkovej vykurovacej fólie je prijateľná kúpna cena a nízke zriaďovacie náklady.

yivotnost ŽIVOTNOSŤ

Naším zákazníkom ponúkame spoľahlivý vykurovací systém so životnosťou viac než 20 rokov, sústavne na plný výkon, čo je v reálnom využití domácnosti viac než 100 rokov s garanciou stálej účinnosti.

yivotnost VYSOKÁ RÝCHLOSŤ OHREVU

Výhodou tejto uhlíkovej vykurovacej fólie je to, že nábeh systému je rýchly a rovnomerný. Stačí len pár minút na dosiahnutie požadovanej teploty fólie.

yivotnost ZÁRUKA

Spoločnosť GaG floor s.r.o poskytuje záruku na uhlíkovú vykurovaciu fóliu 15 rokov! Táto záruka sa vzťahuje výlučne na uhlíkovú vykurovaciu fóliu.

Kontakt

GaG - floor s.r.o. tel: 0908 635 395
Rakovčík 46 tel: 0908 209 505
Svidník 089 01 email: info@gagfloor.sk

Kde nás nájdete

Certifikáty

tvorba web stránok